Fancy Login (3.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Create a new user account.
ja: ユーザーアカウントの作成

en: Login
ja: ログイン

en: Display
ja: 表示

en: Request new password
ja: パスワードの再発行

en: Create new account
ja: アカウントの作成

en: Sign in
ja: サインイン
