Fancy Login (3.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Create a new user account.
pt: Criar uma nova conta de utilizador.

en: Login
pt: Entrar

en: Display
pt: Mostrar

en: Request new password
pt: Pedir nova senha

en: Create new account
pt: Criar uma nova conta

en: Request new password via email.
pt: Pedir nova senha por e-mail.
