Fancy Login (3.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Display
th: แสดงผล

en: Request new password
th: ลืมรหัสผ่าน

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่
