Fancy Login (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Create a new user account.
sk: Vytvoriť nový používateľský účet.

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Display
sk: Zobraziť

en: Request new password
sk: Požiadať nové heslo

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Fancy Login Link
sk: Odkaz Fancy Login

en: Login Box Background Color
sk: Farba pozadia prihlasovacieho rámčeka

en: Login Box Text Color
sk: Farba textu prihlasovacieho rámčeka

en: Login Box Border Color
sk: Farba orámovania prihlasovacieho rámčeka

en: Login Box Border Width
sk: Šírka orámovania prihlasovacieho rámčeka

en: Login Box Border Style
sk: Štýl orámovania prihlasovacieho rámčeka

en: !field must contain a value.
sk: !field musí obsahovať hodnotu.

en: Administer fancy login
sk: Spravovať fancy login

en: Settings for Fancy Login Page
sk: Nastavenia pre stránku Fancy Login
