Fancy Login (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
kn: ಹೊಸ ಬಳಕೆದಾರರ ಖಾತೆಯನ್ನು ರಚಿಸಿ.

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Request new password
kn: ಹೊಸ ಗುರುತುಚಿಹ್ನೆ ಕೋರಿಕೆ

en: Create new account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ
