Fancy Login (8.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་འཛུགས་པ།

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Request new password
bo: གསང་གྲངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱེད་པ

en: Create new account
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ
