Fancy Login (8.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
fa: ایجاد حساب جدید

en: Login
fa: ورود

en: Display
fa: نمایش

en: Request new password
fa: درخواست گذرواژه جدید

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید
