Fancy Login (8.x-2.0-rc1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Create a new user account.
hu: Új felhasználó létrehozása.

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Request new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: this site
hu: ez a webhely

en: Sign in
hu: Bejelentkezés

en: Icon Position
hu: Ikon helyzete

en: Request new password via email.
hu: Új jelszó kérése e-mailben.
