Fancy Login (8.x-2.0-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
lt: Sukurti naują paskyrą.

en: Login
lt: Prisijungti

en: Display
lt: Rodymas

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Create new account
lt: Registracija
