Fancy Login (8.x-2.0-rc1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
lv: Izveidot jaunu lietotāja kontu.

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Display
lv: Ekrāns

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu
