Fancy Login (8.x-2.0-rc2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
et: Loo uus kasutajakonto.

en: Login
et: Sisselogimine

en: Display
et: Kuva

en: Request new password
et: Soovin uut parooli

en: Create new account
et: Registreeru
