Fancy Login (8.x-2.0-rc2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Create a new user account.
fr: Créer un nouveau compte utilisateur.

en: Login
fr: Identifiant

en: Display
fr: Affichage

en: Request new password
fr: Demander un nouveau mot de passe

en: Create new account
fr: Créer un nouveau compte

en: Sign in
fr: Se connecter

en: Request new password via email.
fr: Demander un nouveau mot de passe par courriel.
