Fancy Login (8.x-2.0-rc3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
el: Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό χρήστη.

en: Login
el: Είσοδος

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Request new password
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού
