Fancy Login (8.x-2.0-rc3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Create a new user account.
nl: Nieuwe gebruikersaccount aanmaken.

en: Login
nl: Inloggen

en: Display
nl: Weergeven

en: Request new password
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: this site
nl: deze website

en: Sign in
nl: Inloggen

en: Icon Position
nl: Pictogrampositie

en: You have been successfully logged in. Please wait the page is refreshed.
nl: U bent succesvol ingelogd. Wacht totdat de pagina ververst is.

en: You have been successfully logged in. Please wait while you are redirected.
nl: U bent succesvol ingelogd. Wacht totdat u doorgestuurd wordt.

en: Request new password via email.
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen via e-mail.
