Fancy Login (8.x-2.0-rc3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Create a new user account.
pl: Tworzy nowe konto użytkownika.

en: Login
pl: Zaloguj

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Request new password
pl: Prześlij nowe hasło

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Sign in
pl: Wpisz się
