Fancy Login (8.x-2.0-rc4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Create a new user account.
it: Crea un nuovo profilo utente.

en: Login
it: Accedi

en: Display
it: Visualizzazione

en: Request new password
it: Richiedi nuova password

en: Create new account
it: Crea nuovo profilo

en: Icon Position
it: Posizione dell'icona
