Fancy Login (8.x-2.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
cy: Creu cyfrif defnyddiwr newydd.

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Display
cy: Dangos

en: Request new password
cy: Gofyn am gyfrinair newydd

en: Create new account
cy: Creu cyfrif newydd
