Fancy Login (8.x-2.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
mn: Бүртгүүлэх

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Display
mn: Харуулах

en: Request new password
mn: Шинэ нууц үгийн хүсэлт

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх
