Fancy Login (8.x-2.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
ca: Crea un compte d'usuari nou.

en: Login
ca: Entrada

en: Display
ca: Visualització

en: Request new password
ca: Demana una contrasenya nova

en: Create new account
ca: Crea un compte nou
