Fancy Login (8.x-2.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
is: Stofna nýjan notendaaðgang.

en: Login
is: Innskráning

en: Display
is: Sýna

en: Request new password
is: Óska eftir nýju lykilorði

en: Create new account
is: Stofna nýjan aðgang
