Fancy Login (8.x-2.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
oc: Crear un novèl compte d'utilizaire.

en: Login
oc: Identificant

en: Display
oc: Afichatge

en: Request new password
oc: Demandar un senhal novèl

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl
