Fancy Login (8.x-2.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Create a new user account.
uk: Створити новий обліковий запис користувача.

en: Login
uk: Вхід

en: Display
uk: Показ

en: Request new password
uk: Запит нового паролю

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: Hide Objects
uk: Приховати об'єкти

en: Sign in
uk: Увійти

en: No Redirect
uk: Без переадресації

en: Request new password via email.
uk: Надіслати новий пароль на електронну пошту.
