Fancy Login (8.x-2.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
vi: Tạo tài khoản người dùng mới.

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Display
vi: Hiển thị

en: Request new password
vi: Yêu cầu mật khẩu mới

en: Create new account
vi: Tạo tài khoản mới
