Fancy Login (8.x-2.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
hi: नया सदस्य खाता खोलें।

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Request new password
hi: नया पासवर्ड मंगवाएँ

en: Create new account
hi: नया खाता खोलें
