Fancy Login (8.x-2.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Create a new user account.
sv: Skapa ett nytt användarkonto

en: Login
sv: Logga in

en: Display
sv: Visa

en: Request new password
sv: Begär nytt lösenord

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: this site
sv: denna webbplats

en: Sign in
sv: Logga in
