Fancy Login (8.x-2.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
sl: Ustvari nov uporabniški račun

en: Login
sl: Prijava

en: Display
sl: Prikaz

en: Request new password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun
