Fancybox UI (1.2.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: Original image
de: Originalbild

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Show image caption
de: Bildbeschriftung anzeigen

en: Wrapper class
de: Klasse für umgebende Elemente

en: URL for image style: @style
de: URL des Bildstils: @style

en: Configure Image Styles
de: Bildstile konfigurieren
