Fancybox UI (1.2.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Wrapper class
fi: Ympäröivän elementin luokka
