Fancybox UI (1.2.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Original image
fr: Image originale

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Show image caption
fr: Montrer la légende de l'image

en: Wrapper class
fr: Classe de l'enveloppe (wrapper)

en: Configure Image Styles
fr: Configurer les styles d'images
