Fancybox UI (1.2.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Wrapper class
gl: Clase do envoltorio
