Fancybox UI (1.2.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius
