Fancybox UI (1.2.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Show image caption
nl: Afbeeldingsonderschrift weergeven

en: Wrapper class
nl: Wrapper-klasse

en: URL for image style: @style
nl: URL voor afbeeldingsstijl @style

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen
