Fancybox UI (1.2.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Original image
oc: Imatge original

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Wrapper class
oc: Classa de l'envolopa (wrapper)
