Fancybox UI (1.2.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Original image
pt: Imagem original

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)

en: Show image caption
pt: Exibir a legenda da imagem

en: Wrapper class
pt: Classe wrapper

en: Configure Image Styles
pt: Configurar Estilos de Imagens
