Fancybox UI (1.2.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Original image
et: Algne pilt

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Wrapper class
et: Ümbritsev klass

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile
