Fancybox UI (1.2.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Wrapper class
ro: Clasa wrapper-ului

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine
