Fancybox UI (1.2.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Original image
sv: Originalbild

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Show image caption
sv: Visa bildtext

en: Wrapper class
sv: Omslutande klass

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar
