Fancybox UI (1.2.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Wrapper class
tr: Sarıcı sınıfı

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır
