FancyZoom (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Media
es: Multimedia

en: Standard
es: Estándar

en: Show Caption
es: Mostrar leyenda

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
es: Administrar el etiquetado, categorización y clasificación del contenido.

en: At least @a
es: Al menos @a

en: @e: At least @a
es: @e: Al menos @a
