FancyZoom (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Error
pt: Erro

en: Media
pt: Mídia

en: Standard
pt: Padrão

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
pt: Organizar tags, categorias e gerenciar a classificação do seu conteúdo.

en: At least @a
pt: Pelo menos @a
