FancyZoom (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Error
ru: Ошибка

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Standard
ru: Стандарт

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
ru: Управление тегами, категориями и другой классификацией содержимого.

en: At least @a
ru: меньше @a

en: @e: At least @a
ru: @e: Как минимум @a
