Frequently Asked Questions (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: List
bs: Izlistaj

en: Categories
bs: Kategorije

en: Search
bs: Pretraga

en: Question
bs: Pitanje

en: Order
bs: Poredak

en: Ordered list
bs: Uređena lista

en: Unordered list
bs: Neuređena lista
