Frequently Asked Questions (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: List
cy: Rhestr

en: Categories
cy: Categorïau

en: Search
cy: Chwilio

en: Question
cy: Cwestiwn

en: General
cy: Cyffredinol

en: Order
cy: Trefn

en: Questions
cy: Cwestiynau

en: Ordered list
cy: Rhestr mewn trefn

en: Unordered list
cy: Rhestr ddim mewn trefn
