Frequently Asked Questions (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: List
et: Nimekiri

en: Categories
et: Kategooriad

en: Search
et: Otsing

en: Question
et: Küsimus

en: General
et: Üldine

en: Order
et: Järjestus

en: Sort
et: Järjesta

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: Save order
et: Salvestusjärjekord
