Frequently Asked Questions (8.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: List
fil: Listahan

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: Search
fil: Hanapin
