Frequently Asked Questions (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: List
hr: Popis

en: Categories
hr: Kategorije

en: Search
hr: Pretraga

en: Question
hr: Pitanje

en: General
hr: Općenito

en: Order
hr: Redoslijed

en: Don't display
hr: Nemoj prikazati

en: Save order
hr: Spremi poredak
