Frequently Asked Questions (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Question
kn: ಪ್ರಶ್ನೆ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Sort
kn: ವಿಂಗಡಿಸು

en: Ordered list
kn: ಅನುಕ್ರಮಿತ ಪಟ್ಟಿ

en: Unordered list
kn: ಕ್ರಮವಾಗಿಲ್ಲದ ಪಟ್ಟಿ
