Frequently Asked Questions (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: List
lv: Saraksts

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Search
lv: Meklēt

en: Frequently Asked Questions
lv: Bieži uzdotie jautājumi

en: FAQ
lv: BUJ

en: A frequently asked question and its answer.
lv: Bieži uzdotais jautājums un tā atbilde.

en: Question
lv: Jautājums

en: Questions inline
lv: Iekļautie jautājumi

en: General
lv: Galvenie

en: Order
lv: Secība

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Sort
lv: Kārtot

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: Save order
lv: Saglabāt secību
