Frequently Asked Questions (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: List
mn: Жагсаалт

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Search
mn: Хайх

en: FAQ
mn: Түгээмэл асуугддаг асуулт

en: A frequently asked question and its answer.
mn: Түгээмэл асуугддаг асуултууд болон тэдгээрийн хариулт.

en: Question
mn: Асуулт

en: Clicking on question opens/hides answer under question
mn: Асуулт дээр дарахад хариулт доор нь нээгдэнэ/нуугдана.

en: Clicking on question opens the answer in a new page
mn: Асуулт дээр дарахад хариулт нь шинэ хуудсанд нээгдэнэ.

en: Page layout
mn: Хуудасны бүдүүвч

en: "Back to Top" link text
mn: "Дээш буцах" холбоос текст

en: Order
mn: Дараалал
