Frequently Asked Questions (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: List
ro: Listă

en: Categories
ro: Categorii

en: Search
ro: Căutare

en: Question
ro: Întrebare

en: Order
ro: Comandă

en: Questions
ro: Întrebări

en: Sort
ro: Sortare

en: Ordered list
ro: Listă ordonată

en: Unordered list
ro: Listă neordonată

en: Save order
ro: Salvare ordine
